Bioklimatická pergola


Bioklimatická pergola na vašu terasu môže byť dokonalou voľbou ak hľadáte stabilné tieniace zariadenie, ktoré poskytne ochranu aj za menej priaznivého počasia. Esteticky je to tiež dobrá voľba, pretože vďaka svoju minimalistickému dizajnu sa pomerne súladne prispôsobuje či už k rodinných domom, alebo aj k úradným budovám. Veľkou výhodou našich pergol je, že si môžete si vybrať z niekoľkých vyhotovení podľa toho, ktorá vám viac vyhovuje. Je to skutočný nadčasový klenot a dnes čoraz populárnejší. Bioklimatická pergola je mimoriadne využiteľná pri bungalovoch kde kvôli nižšej montážnej výške nie je možné osadiť klasickú markízu s väčším výsuvom. Komfort si môžete zvýšiť doobjednaním posuvného zasklenia, integrovaných roliet, polohovateľných slnolamov, či zabudovaním svietidiel alebo ohrevných telies.

 1. Prospekt - Bioklimatická pergola
 1. Poskytujú štýlovú a funkčnú ochranu terasy nielen pred slnkom, ale aj pred nepriaznivým počasím.
 2. Získate nový obytný priestor s výhodami pobytu na vzduchu.
 3. Pergola má vďaka naklápateľným lamelám možnosť regulácie priepustnosti slnečných lúčov a súčasne tým aj otvára priestor pre únik horúceho vzduchu, či prirodzeného odvetrania.
 4. Dlhodobú životnosť pergoly zabezpečujú stabilné hliníkové profily ktoré prakticky zostávajú bez funkčných či vzhľadových zmien.
 5. Bez údržbovú prevádzku hliníkovej pergoly oceníte v uponáhľanom období, ktoré každého z nás občas zastihne
 6. Poskytuje možnosť inštalácie tieniaceho zariadenia aj pri nízkej montážnej výške
 7. Čistý, elegantný a moderný dizajn
 8. Pergola má riadený odtok dažďovej vody
 9. Možnosť umiestnenia stojky až o 1m mimo rohu pergoly smerom dovnútra
 10. Veterná odolnosť pergoly ARTOSI patrí do triedy 6
 11. Nosnosť lamiel je od 116 kg/m², pri rozmere 4 x 6m
 12. Maximálny rozmer pergoly do šírky je 4m a do výsuvu 7m
 13. Záruka 5 rokov
 1. Prospekt

Milí zákazníci!

Mimoriadne nás teší, že sme počas celej existencie firmy mohli zostať verní kvalitným materiálom s dlhodobou zárukou. Potvrdením týchto skutočností je aj to, že zákazníci do dnešných dní oceňujú náš zodpovedný prístup a veľké množstvo zákaziek realizujeme prostredníctvom referencií a odporúčaní.

Aj preto si Vám dovoľujeme ponúknuť nadštandardnú záruku v trvaní

5 rokov

Nezáväzná cenová ponuka

V prípade, ak máte záujem zavolajte mi na telefónne číslo 0948 186 185, alebo nám pošlite dopyt.Máte otázky, alebo chcete vedieť viac? Zavolajte mi. hlinikoverolety@hlinikoverolety.sk 0948 186 185 Nezáväzná ponuka
FACEBOOK
↑ Hore