Deň a noc

Látková roleta Deň a noc je estetickým a mimoriadne pôsobivým tieniacim prvkom. Funguje na princípe dvoch paralelne sa meniacich látkach s odlišnou hustotou tkania a farebného vyhotovenia. Vďaka tejto štruktúre a striedavému prekrývaniu sa pásov môžeme citlivo regulovať množstvo prirodzeného denného svetla v miestnosti. Tkanina je po odrolovaní voľne visiaca. Designový tvar kazety môžeme stupňovať bez príplatkovým farebným zladením s interiérom v ľubovoľnom odtieni podľa vzorkovníka RAL. Po zrolovaní je látka chránená pred prachom a inými vplyvmi.

Navíjanie látky prebieha pomocou retiazkového prevodu. Univerzálne konzoly kotvenia umožňujú montáž rolety na čelnú stenu, alebo na strop. K látkovým deň a noc roletám používame hriadele o priemere 38 mm. K roletám si môžete doobjednať motorizované automatické systémy, ktoré budú slúžiť k vášmu maximálnemu komfortu.

Nezáväzná cenová ponuka

Budeme radi, ak nám napíšete približné požiadavky, rozmery, alebo priložíte nákres.

Ďakujeme. Budeme vás kontaktovať do 24 hodín. V prípade ak sa neozveme (z dôvodu možnej technickej chyby) kontaktujte nás prosím e-mailom alebo na tel. čísle +421 907 885 014.