Zasklievanie terás

Zasklievací systém poskytuje minimalistický dizajn s veľkými panelmi od podlahy po strop. V kombinácií so screenovým tienením Vám dodáme komplet dokonalú kombináciu produktu. Zasklenie Vám zaručí ochranu pred vonkajšími vplyvmi, bezpečnostné sklo s hrúbkou 10 mm Vám zaručí pocit bezpečia.

Vonkajšie tienenie Vám zabráni prehrievaniu priestorov a s použitím screenovej látky ponechá vizuálny komfort. Vďaka ľahkej obsluhe a inštalácii, maximálnej šírke panelov a skutočnosti, že je možné špeciálne nakonfigurovať otvory, je tento systém vhodný na uzavretie takmer každého priestoru.

Prečo investovať do zasklenia Tomei

  • Vytvára komfortné vnútorné prostredie pred nepriaznivým počasím a súčasne umožňuje zachovávať vizuálny kontakt s okolím.
  • Terasu môžete po zasklení využívať takmer po celý rok
  • 10 mm hrubé tvrdené sklo vďaka svojej vysokej odolnosti zaručuje dobrú zvukovú izoláciu a svojou hrúbkou samozrejme aj vyššiu bezpečnosť.
  • Všetky tieto výhody si môžeme užívať popri zachovaní bezpečnosti, odolnosti, spoľahlivosti, funkčnosti, či ľahkej ovládateľnosti s plynulým posuvom.
  • Po odsunutí zasklenia ste v priamom kontakte s okolitou prírodou
  • Posuvné zasklenie má spodný uzamykací mechanizmus, ktorý umožňuje manuálne blokovanie prvého panelu v spodnej časti krytu.
  • Dolná vodiaca dráha môže mať dva typy vyhotovení: prekrytá, alebo zapustená.
  • Ak sa rozhodnete pre náš presklený systém ponúkame vám poradenstvo, ktoré Vám pomôže, aby ste si mohli vybrať to najlepšie riešenie pre vaše potreby. Okrem toho na presklené posuvné systémy Tomei máte dlhodobú záruku v trvaní 5 rokov a údržbu od nášho špecializovaného tímu.
  • Upozornenie: Systém nie je izolovaný a neuzatvára sa hermeticky. Preto sa pri výrazne odlišných teplotách medzi exteriérom a interiérom môžu na sklách vyzrážať vodné pary. Odstrániť sa to dá častejším vetraním, alebo zabudovaním ventilačného systému.
  • Posuvné zasklenie Tomei má integrovaný kondenzačný systém, ktorý cez naklonený vnútorný kanál umiestnený v spodnom vedení zachytáva a následne odvádza kondenzovanú vodu.

Zasklievací systém poskytuje minimalistický dizajn

Zasklievací systém s veľkými panelmi od podlahy po strop. V kombinácií so screenovým tienením Vám dodáme komplet dokonalú kombináciu produktu. Zasklenie Vám zaručí ochranu pred vonkajšími vplyvmi, bezpečnostné sklo s hrúbkou 10 mm Vám zaručí pocit bezpečia. Vonkajšie tienenie Vám zabráni prehrievaniu priestorov a s použitím screenovej látky ponechá vizuálny komfort. TOP KOMBINÁCIA TOP PRODUKT!!!

Vďaka ľahkej obsluhe a inštalácii, maximálnej šírke panelov a skutočnosti, že je možné špeciálne nakonfigurovať otvory, je tento systém vhodný na uzavretie takmer každého priestoru. Systém sa od ostatných riešení odlišuje technickými vlastnosťami, ktoré použitím pevnejších profilov zaručujú vyššiu bezpečnosť a nadpriemernú životnosť. Posuvné koľajnice sú k dispozícii pre 3,4,5 a 6 príjazdových tratí.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI:
Maximálna dĺžka: 11,5 m
Maximálna výška: 2,58 m
Max. Počet panelov: 12
Min. Šírka panelu: 50cm
Maximálna šírka panelu: 98 cm
Základná farba je biela

Voliteľné:
Lakovanie podľa vzorkovníka RAL,
K dispozícii sú tiež prispôsobené farby a simulované efekty dreva.
Celý posuvný systém je z vnútra uzatvárateľný
Existuje však aj možnosť centrálneho otvárania,

Návod na použitie

Dodržiavanie nasledujúcich pokynov zabezpečí dlhodobú životnosť Vášho posuvného zasklenia.

Škody a závady vzniknuté nedodržaním bezpečnostných predpisov a návodu na použitie nie sú predmetom reklamácie.

Montáž vodiacich tratí a doladenie zasklenia je potrebné zveriť do rúk odborníkom. Neodborná montáž, či zásah do nastavení môže viesť k nesprávnemu chodu a fungovaniu posuvu a v neposlednom rade stratu záruky na výrobok.
Pred samotným odsúvaním sklenených výplní sa presvedčte, že žiadna prekážka jej nebráni v chode.

V zimnom období, ale najmä počas sneženia dbajte na to, aby spodné vodiace dráhy zostali čisté. Bez snehu a námrazy. Ak by sa tak náhodou stalo, tak v takýchto prípadoch sa radšej nesnažte nasilu otvoriť, alebo zavrieť posuvný systém. Rovnako neodporúčame nahrievať vodiacu dráhu teplovzdušnou pištoľou, alebo podobne. V sklenenej tabuli môže vzniknúť tepelné pnutie, ktoré bude viesť k puknutiu sklenenej tabule.

Posuvné systémy sa pri správnom používaní nekazia, ale časom bude potrebné ich očistenie. Nečistoty odstránite pomocou mäkkej handry a vlažnej vody. Na čistenie hliníkových profilov je zakázané používať riedidlá, kyseliny a lúhové čistiace prostriedky.

Na závady spôsobené nesprávnym používaním výrobku sa záruka nevzťahuje!

Milí zákazníci!

Mimoriadne nás teší, že sme počas celej existencie firmy mohli zostať verní kvalitným materiálom s dlhodobou zárukou. Potvrdením týchto skutočností je aj to, že zákazníci do dnešných dní oceňujú náš zodpovedný prístup a veľké množstvo zákaziek realizujeme prostredníctvom referencií a odporúčaní.

Aj preto si Vám dovoľujeme ponúknuť nadštandardnú záruku v trvaní

5 rokov

Nezáväzná cenová ponuka

Budeme radi, ak nám napíšete približné požiadavky, rozmery, alebo priložíte nákres.

Ďakujeme. Budeme vás kontaktovať do 24 hodín. V prípade ak sa neozveme (z dôvodu možnej technickej chyby) kontaktujte nás prosím e-mailom alebo na tel. čísle +421 907 885 014.