Zasklievanie terás


Tomei systém poskytuje minimalistický dizajn s veľkými panelmi od podlahy po strop.
Vďaka ľahkej obsluhe a inštalácii, maximálnej šírke panelov a skutočnosti, že je možné špeciálne nakonfigurovať otvory, je tento systém vhodný na uzavretie takmer každého priestoru. Systém sa od ostatných riešení odlišuje technickými vlastnosťami, ktoré použitím pevnejších profilov zaručujú vyššiu bezpečnosť a nadpriemernú životnosť. Posuvné koľajnice sú k dispozícii pre 3,4,5 a 6 príjazdových tratí.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI:
Maximálna dĺžka: 11,5 m
Maximálna výška: 2,58 m
Max. Počet panelov: 12
Min. Šírka panelu: 50cm
Maximálna šírka panelu: 98 cm
Základná farba je biela

Voliteľné:
Lakovanie podľa vzorkovníka RAL,
K dispozícii sú tiež prispôsobené farby a simulované efekty dreva.
Celý posuvný systém je z vnútra uzatvárateľný
Existuje však aj možnosť centrálneho otvárania,

Prečo investovať do zasklenia Tomei

  1. Vytvára komfortné vnútorné prostredie pred nepriaznivým počasím a súčasne umožňuje zachovávať vizuálny kontakt s okolím.
  2. Terasu môžete po zasklení využívať takmer po celý rok
  3. 10 mm hrubé tvrdené sklo vďaka svojej vysokej odolnosti zaručuje dobrú zvukovú izoláciu a svojou hrúbkou samozrejme aj vyššiu bezpečnosť.
  4. Všetky tieto výhody si môžeme užívať popri zachovaní bezpečnosti, odolnosti, spoľahlivosti, funkčnosti, či ľahkej ovládateľnosti s plynulým posuvom.
  5. Po odsunutí zasklenia ste v priamom kontakte s okolitou prírodou
  6. Posuvné zasklenie má spodný uzamykací mechanizmus, ktorý umožňuje manuálne blokovanie prvého panelu v spodnej časti krytu.
  7. Dolná vodiaca dráha môže mať dva typy vyhotovení: prekrytá, alebo zapustená.
  8. Ak sa rozhodnete pre náš presklený systém ponúkame vám poradenstvo, ktoré Vám pomôže, aby ste si mohli vybrať to najlepšie riešenie pre vaše potreby. Okrem toho na presklené posuvné systémy Tomei máte dlhodobú záruku v trvaní 5 rokov a údržbu od nášho špecializovaného tímu.
  9. Upozornenie: Systém nie je izolovaný a neuzatvára sa hermeticky. Preto sa pri výrazne odlišných teplotách medzi exteriérom a interiérom môžu na sklách vyzrážať vodné pary. Odstrániť sa to dá častejším vetraním, alebo zabudovaním ventilačného systému.
  10. Posuvné zasklenie Tomei má integrovaný kondenzačný systém, ktorý cez naklonený vnútorný kanál umiestnený v spodnom vedení zachytáva a následne odvádza kondenzovanú vodu.

Milí zákazníci!

Mimoriadne nás teší, že sme počas celej existencie firmy mohli zostať verní kvalitným materiálom s dlhodobou zárukou. Potvrdením týchto skutočností je aj to, že zákazníci do dnešných dní oceňujú náš zodpovedný prístup a veľké množstvo zákaziek realizujeme prostredníctvom referencií a odporúčaní.

Aj preto si Vám dovoľujeme ponúknuť nadštandardnú záruku v trvaní

5 rokov

Nezáväzná cenová ponuka

V prípade, ak máte záujem zavolajte mi na telefónne číslo 0948 186 185, alebo nám pošlite dopyt.Máte otázky, alebo chcete vedieť viac? Zavolajte mi. hlinikoverolety@hlinikoverolety.sk 0948 186 185 Nezáväzná ponuka
FACEBOOK
↑ Hore